Mój osobisty wyścig po zdrowie rozpoczął się ok. 20 lat temu. Dolegliwości jakie mi towarzyszyły to ciągłe zmęczenie i ból brzucha...

Mój osobisty wyścig po zdrowie rozpoczął się ok. 20 lat temu. Dolegliwości jakie mi towarzyszyły to ciągłe zmęczenie i ból brzucha, który z czasem coraz bardziej narastał, stając się nie do zniesienia - ograniczając moje codzienne funkcjonowanie. Dopiero w 2010r. rozpoznano u mnie endometriozę IV stopnia. Od tego czasu poddałam się 4 operacjom – w Polsce i za granicą, które wraz z leczeniem farmakologicznym nie przyniosły oczekiwanej poprawy. Obecnie zostałam skierowana do leczenia w Instytucie w USA. Wydaje się to być jedyna szansa na powrót do zdrowia. Za każdą pomoc serdecznie dziękuję.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Buczkowska, 5615, pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 378

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!