Witaj, jestem Anita Kowalczyk. Choruję na algodystrofię (CRPS) lewej ręki. Wszystko zaczęło się od niegroźnego skręcenia kciuka w lewej dłoni i założenia opatrunku gipsowego (2013r.). Po roku postawiono diagnozę - zespół algodystroficzny. Mam znaczny przykurcz zgięciowy palców.

Powoduje on odparzenia, a wrośnięte w dłoń paznokcie dodatkowo ją ranią. Ból towarzyszy mi 24 godziny na dobę. Wieczorami ból się nasila, nie pozwala zasnąć. Gdy powraca allodynia, nie mogę dotknąć swojej ręki, nagle założenie bluzki z długim rękawem staje się niemożliwe. Leki, rehabilitacja i dojazdy do lekarza generują bardzo wysokie koszty, dlatego proszę Państwa o pomoc.

POMÓŻ MI ŻYĆ W MNIEJSZYM BÓLU!

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Kowalczyk, 10957 dajesz mi szansę na życie w mniejszym bólu, wspierasz w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1256

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!