Anitka ma 3 latka, choruje na bardzo rzadką chorobę o podłożu genetycznym, jaką jest Zespół Angelmana. Nie mówi, nie chodzi samodzielnie, nie komunikuje swoich potrzeb fizjologicznych, nie rozumie prostych poleceń. Choroba zabrała jej dużo, ale mimo to Anitka jest bardzo wesołą, radosną dziewczynką o przepięknym uśmiechu.

Aby była w jak największym stopniu samodzielna, na tyle na ile jest to możliwe, wymaga stałej dodatkowej rehabilitacji oraz terapii różnego rodzaju (logopedyczna, psychologiczna, fizykoterapia, integracja sensoryczna, terapia ręki, dogoterapia itp.), wielu wizyt lekarskich (neurolog, logopeda, genetyk, laryngolog itp.), leków oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Jeśli nie wiesz komu podarujesz swój 1% podatku, prosimy podaruj go Naszej Księżniczce. Dla ciebie to niewiele, a dla niej wszystko.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem CHOJNACKA, 13762 wspierasz nas w codziennych zmaganiach. Dziekujemy, Rodzice Anitki.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 102

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!