Nazywam się Angelika Majsnerowska. Zdiagnozowano u mnie DYSTROFIE OBRĘCZOWO KOŃCZYNOWĄ. Jest to ciężka choroba, potocznie nazwana zanikiem mięśni, na którą na dzień dzisiejszy nie ma lekarstwa.

Nie jestem w stanie wykonywać wiele czynności, jedynym sposobem mojej sprawności fizycznej jest intensywna rehabilitacja. Chociaż nie zatrzyma w pełni skutków choroby, może zapobiec przykurczom i zanikiem pozostałych mięśni. Wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi na turnusy rehabilitacyjne, rehabilitacje, sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Są to niezbędne rzeczy, które pozwolą mi choć trochę zatrzymać postęp choroby. Proszę pomóżcie mi w zgromadzeniu środków na leczenie i rehabilitację.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Majsnerowska, 5965 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1314

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!