Nazywam się Andrzej Michalczak, w październiku 2014 roku miałem udar niedokrwienny, który pozostawił niedowład połowicy prawostronnej. Później kolejny udar - móżdżkowy, po którym mam drżenie lewej ręki i nogi...

Witam,Nazywam się Andrzej Michalczak, w październiku 2014 roku miałem udar niedokrwienny, który pozostawił niedowład połowicy prawostronnej. Później kolejny udar - móżdżkowy, po którym mam drżenie lewej ręki i nogi.Od prawie czterech lat walczę z chorobą i nie poddaje się. Systematycznie ćwiczę, aby zachować jak najdłużej sprawność fizyczną. Dzięki rehabilitacji poruszam się za pomocą chodzika. Zbieram środki na dalszą rehabilitację, która pomoże mi pokonać codzienne przeciwności. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna, dlatego proszę Państwa o pomoc w moim dalszym leczeniu.Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za każdą okazaną pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Michalczak, 9923 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za każdą okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 357

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!