Nazywam się Andrzej. Od listopada 2018r. zmagam się z choroba, która z dnia na dzień diametralnie zmieniła moje życie. Choruję na polineuropatię zapalną - Zespół Guillaina Barrego. Choroba spowodowała, że mam niedowład czterokończynowy i nie jestem w stanie funkcjonować samodzielnie.

Każdy dzień to walka o powrót do sprawności. W moim przypadku bardzo ważna jest nieustanna rehabilitacja, która pozwala mi na stopniowy powrót do sprawności. Dzięki niej robię małe postępy, które motywują mnie do dalszej walki. Przed chorobą moją pasją była rzeźba w drewnie, ogród i pszczelarstwo. Marzę, aby kiedyś móc powrócić do tych aktywności.

REHABILITACJA TO MOJA SZANSA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Koziarski,12130 wspieracie mnie w codziennych zmaganiach i rehabilitacji.

Wszystkim, którzy mnie wesprą dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 240

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!