Witam. Nazywam się Aleksandra Feliks-Łopata, mam 32 lata. Jestem mężatką i mam 6 letniego synka.  20 grudnia 2013 roku stałam się ofiarą wypadku samochodowego...

Witam. Nazywam się Aleksandra Feliks-Łopata, mam 32 lata. Jestem mężatką i mam 6 letniego synka.  20 grudnia 2013 roku stałam się ofiarą wypadku samochodowego, w którym odniosłam wiele obrażeń, w tym wieloodłamowe złamania w obrębie obu nóg i lewej ręki. W związku z licznymi obrażeniami prawej nogi, zwłaszcza w obrębie kolana, jest ona sztywna co znacznie utrudnia mi poruszanie się. Obecnie zmagam się ze swoją niepełnosprawnością i poruszam się o kulach. Wymagam ciągłej rehabilitacji i znacznej opieki ze strony bliskich. Jestem już po czterech operacjach, w najbliższym czasie czekają mnie jeszcze dwie, a po nich długotrwała rehabilitacja, która wiąże się z dużymi wydatkami. Moim marzeniem jest powrót do możliwie najwyższej sprawności.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Feliks-Łopata, 3804 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Feliks-Łopata, 3804 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 704

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!