Ola urodziła się z rzadką wadą układu kostnego PFFD, która charakteryzuje się niedorozwojem stawu biodrowego, kości udowej oraz stawu kolanowego. Jej lewa nóżka nie rozwija się prawidłowo i nie rośnie.

W wieku dorosłym, bez odpowiedniego leczenia, różnica długości nóg może wynieść ok. 20-30 cm. Dzięki Waszej pomocy Ola przeszła już cztery skomplikowane operacje. Obecnie rozpoczęliśmy pierwszy etap wydłużania kości udowej. Marzymy o tym, aby nasza córka mogła w przyszłości chodzić na równych nóżkach, dotrzymywać kroku rówieśnikom, biegać, tańczyć, żyć jak inni. Aby to osiągnąć potrzebna jest ciągła rehabilitacja oraz dalsze zabiegi operacyjne. Olę czeka jeszcze wiele lat skomplikowanego i kosztownego leczenia. Zbieramy fundusze na dalsze leczenie, rehabilitację i zakup sprzętu ortopedycznego.

Pomóż Oli stanąć na równych nóżkach.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Cichy, 5870 pomagacie Państwo Oli w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 884

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!