Ola ma 18 lat, od urodzenia cierpi na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce, a od 7 r.ż również na epilepsję. Ola nie mówi, nie siedzi i nie chodzi. Od pierwszych dni życia jest regularnie rehabilitowana...

Ola ma 18 lat, od urodzenia cierpi na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce, a od 7 r.ż również na epilepsję. Ola nie mówi, nie siedzi i nie chodzi. Od pierwszych dni życia jest regularnie rehabilitowana.Każdego dnia zadziwia wszystkich swoją radością, wytrwałością, inteligencją, sprytem, ciekawością i ogromnym poczuciem humoru. Dzielnie walczy z ograniczeniami jakie stawia na Jej drodze choroba. Ola rośnie i zwiększają się również jej potrzeby. Aby umożliwić Jej dalszą walkę o jak najlepszy komfort życia, konieczna jest nie tylko regularna rehabilitacja ale także zakup dodatkowego sprzętu, bądź wymiana obecnego na nowy. Niestety, koszt niezbędnych do funkcjonowania sprzętów znacznie przekracza Nasze możliwości finansowe.  Dlatego też, jeśli zechcecie Państwo wesprzeć Olę w Jej walce o poprawę sprawności a tym samym w walce o lepsze życie, będziemy wdzięczne za okazaną pomoc.  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Belka, 8352 pomagacie nam Państwo w codziennej walce o sprawność Oli.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 445

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!