Nazywam się Aleksander Karbowiak, mam 32 lata. W 2013 r uległem wypadkowi, w wyniku którego doznałem urazu kręgosłupa szyjnego na wysokości kręgu C6, z czym wiąże się porażenie czterokończynowe. Dzięki stałej rehabilitacji dużo osiągnąłem, a mianowicie odzyskałem siłę w rękach oraz stan mój i ogólna kondycja są coraz lepsze...

Nazywam się Aleksander Karbowiak, mam 32 lata. W 2013 r uległem wypadkowi, w wyniku którego doznałem urazu kręgosłupa szyjnego na wysokości kręgu C6, z czym wiąże się porażenie czterokończynowe. Dzięki stałej rehabilitacji dużo osiągnąłem, a mianowicie odzyskałem siłę w rękach oraz stan mój i ogólna kondycja są coraz lepsze. Wierzę, że mam szansę stanąć na nogi o własnych siłach, być samodzielnym i aktywnym jak przed wypadkiem. Aby jednak odzyskać sprawność potrzebuję długotrwałej, intensywnej rehabilitacji oraz odpowiedniego sprzętu ortopedycznego. Wszystko to jest jednak bardzo kosztowne i moje środki finansowe są niewystarczające. Zwracam się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe na dalszą rehabilitację, która pomoże mi wrócić do sprawności. Będę wdzięczny za każdą małą złotówkę i dam z siebie wszystko, aby osiągnąć zamierzone cele i nie poddać się w walce o jak największą samodzielność.Dzięki otrzymanej pomocy z Waszej strony mogłem rehabilitować się na najnowocześniejszym sprzęcie takim jak lokomat i egzoszkielet. Dziękując za dotychczasową pomoc finansową mam nadzieję, że nadal będziecie mnie wspierać w rehabilitacji i leczeniu.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Karbowiak, 2542 pomogą mi Państwo spełnić mój cel, jakim jest powrót do pełnej sprawności.

POMÓŻ MI STANĄC NA NOGI

Z góry dziękuję wszystkim ludziom dobrego serca za okazaną mi pomoc


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 873

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!