Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Witam! Mam na imię Agnieszka. Od 2010 roku choruję na nieuleczalną chorobę autoimmunologiczną – toczeń rumieniowaty układowy. Choroba ta z każdym rzutem pozostawia po sobie ślad w postaci pogłębiających się dysfunkcji wielu narządów.

Zaatakowała stawy, nerki, układ krwionośny, spowodowała zakrzepicę nogi. W 2014 roku przeszłam przeszczepienie nerki. Zebrane środki chciałbym przeznaczyć na lekarstwa, które są niezbędne do życia. Od czasu przeszczepu ceny leków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania nerki nieustannie rosną. Od początku 2019 roku lek immunosupresyjny, który muszę zażywać przestał być refundowany przez NFZ, a zamiana na generyk w moim przypadku nie jest możliwa.

DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE  W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazane środki będą dla mnie ogromną pomocą. Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Piecha, 2261 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję, Agnieszka


Odsłony: 4368

Ilość pobrań: 38

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!