Nazywam się Agnieszka Kaziów, mam 58 lat. Jestem mamą siedmiorga dzieci i babcią dziewięciorga wnuków. Choruję przewlekle na cukrzycę. Trzy lata temu z powodu powikłań i zakażeniu gronkowcem trafiłam do szpitala...

Nazywam się Agnieszka Kaziów, mam 58 lat. Jestem mamą siedmiorga dzieci i babcią dziewięciorga wnuków. Choruję przewlekle na cukrzycę. Trzy lata temu z powodu powikłań i zakażeniu gronkowcem trafiłam do szpitala. Przez miesiąc walczyłam o życie. Mój stan nie poprawiał się i jedynym ratunkiem okazała się amputacja prawej nogi. Każdego dnia uczę się życia na nowo. Trud w poruszaniu się na wózku sprawia mi ogromne cierpienie, ponieważ po operacji kręgosłupa mam bardzo słabe ręce.Nie poddaję się i każdego dnia w gorliwej modlitwie proszę o siłę, cierpliwość i wsparcie.Dzięki Państwa pomocy będę mogła m.in. kontynuować leczenie i rehabilitację oraz zakupić dodatkowe sprzęty ortopedyczne, które umożliwią mi sprawniejsze funkcjonowanie, a także ograniczą ból, towarzyszący mi przy najprostszych czynnościach. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Kaziów, 4627 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz dają mi Państwo nadzieję na samodzielność i życie bez bólu.Za każdą złotówkę bardzo dziękuję, a wszystkich ludzi dobrego serca będę polecać w swojej modlitwie.

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Za każdą złotówkę bardzo dziękuję, a wszystkich ludzi dobrego serca będę polecać w swojej modlitwie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1618

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!