Jestem Adrian. Zmagam się z całkowitym paraliżem od mostka w dół. Jest on efektem ucisku ropnia na kanał kręgowy. Od lutego 2018 poruszam się na wózku inwalidzkim.

Silna spastyka, częste infekcje, problemy neurologiczne i zwyrodnienia kręgosłupa powstałe po operacji powodują silne dolegliwości bólowe oraz utrudniają mi normalne funkcjonowanie. Wymagam pomocy w prostych codziennych czynnościach. Chciałbym być samodzielny, ale żeby to osiągnąć niezbędna jest systematyczna, kosztowna rehabilitacja. Mam dwójkę wspaniałych małych dzieci, które chcę wychować i wierzę, że dzięki Wam będę miał możliwość walczyć o lepszą sprawność.

POMÓŻ MI POWRÓCIĆ DO SPRAWNOŚCI!

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem OPARA, 10171 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy! Adrian z rodziną.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3935

Ilość pobrań: 55

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!