Mam na imię Adam i od dziecka walczę z nieuleczalną, genetyczną chorobą o charakterze postępującym - rdzeniowym zanikiem mięśni.

W związku z tym, na przestrzeni lat choroba pozbawiła mnie sił w tak dużym stopniu, że potrzebuję pomocy osób trzecich na co dzień. Większość czynności, takich jak choćby samodzielne ubranie się, dla mnie jest niewykonalne. Staram się jednak nie poddawać i walczę, aby pozostać w najlepszej formie najdłużej jak to możliwe. Rehabilitanci, turnusy, dojazdy do specjalistów stanowią dla mnie ogromne koszty, dlatego proszę Państwa o pomoc.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Czaczkowski, 10821 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 579

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!