Kornelia Jonaszak

Jonaszak, 17081
KRS

O mnie

Mam na imię Kornelia. Skończyłam roczek. Rodzice pomogilli mi zdmuchnąć świeczki na torcie. Pomyślałam sobie życzenia:

Chciałabym widzieć.

Chciałabym chodzić.

Chciałabym siadać sama.

Chciałabym umieć raczkować.

Chciałabym obrócić się z pleców na brzuch.

Chciałabym trzymać zabawkę w ręku.

Chciałabym sama jeść.

Chciałabym kiedyś powiedzieć MAMO i TATO.

Mamo... Tato...czy moje życzenie się kiedyś spełni?

Urodziłam się w ciężkiej zamartwicy mózgu, urodziłam się niedotleniona. MÓZGOWE PORAŻENIE DZIECIĘCE blokuje spełnienie moich życzeń. NIE WIDZĘ. Mam korowe zaburzenia widzenia. Dodatkowo choruję na encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienną, biorę leki przeciwpadaczkowe, wzmożone napięcie mięśniowe powoduje ciągły ból. Skutkiem niedotlenienia jest również mikrocefalia zwana małogłowiem. Moja głowa nie rośnie.

Proszę, pomóż mi zobaczyć Świat! Moi rodzice dokładają wszelkich starań, aby usprawnić moje zdrowie. Bardzo lubię jeździć na zajęcia hipoterapii, co mnie rozluźnia. Lubię nurkować w wodzie, co mnie relaksuje i daje mi poczucie własnego ciała. Koszty związane z leczeniem, transportem i rehabilitacją są bardzo wysokie. Bez Waszej pomocy naszej rodzinie jest bardzo ciężko sprostać mojej chorobie. Bardzo proszę o pomoc, która pozwoli mi na łatwiejsze życie, które od urodzenia jest bardzo trudne. Każde Wasze wsparcie przybliży mnie do zdrowia i walki z chorobą.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jonaszak, 17081 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Numer konta

Materiały do apelowania

Moja ulotka (1.5%)

Odsłon: 1654
Ilość pobrań: 20

Przekaż darowiznę

Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
Tytuł przelewu
Jonaszak, 17081
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.