Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Piotr Blachnicki
Piotr Blachnicki
Tytuł przelewu: Blachnicki, 9496

Witam. Kolejny rok proszę Was Kochani o przekazanie 1% podatku. Nie mam prawej ręki i nie chciałbym stracić teraz protezy która musze systematycznie poprawiać i ulepszać. Mój prawy bark wymaga ciągłej rehabilitacji. Nie bez powodu, kiedy nam coś brakuje mówimy że czujemy się jak bez ręki.

Wiem co to znaczy mieć i stracić. Nagle w 2018r. stało się niemożliwe zapięcie guzika, zawiązanie butów, jazda na rowerze tak jak dawniej. W wyniku wypadku w pracy straciłem prawą rękę - straciłem dużo ale nie wszystko. ,,Dopóki walczę jestem zwycięzca". Zwracam się o pomoc w rehabilitacji i moim powrocie do w miarę normalnego życia.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BLACHNICKI, 9496 wspieracie mnie Państwo w rehabilitacji i codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuje, będę wdzięczny za każdy grosz i za każdą pomoc - Piotr Blachnicki.

Przekaż darowiznę

Aby przekazać darowiznę dla Beneficjenta Piotr Blachnicki wypełnij formularz podając dane Darczyńcy:

Kwota darowizny

Nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

Darowizna dla Podopiecznego nr rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Tytuł wpłaty: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.