Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Miłosz Kordella
Miłosz Kordella
Tytuł przelewu: Kordella, 10239

Cześć! Nazywam się Miłosz Kordella. Mam 13 lat. W wieku 3 lat zdiagnozowano u mnie autyzm dziecięcy oraz padaczkę lekooporną.

Razem ze sztabem specjalistów: logopedów, pedagogów, psychologów, psychiatrą, neurologiem, walczymy o lepsze jutro dla mnie. Bardzo późno zacząłem mówić i wymagam stałej terapii logopedycznej, na której ćwiczę wymowę i komunikację. Częste ataki padaczkowe bardzo mnie męczą, ale się nie poddaję.

PROSZĘ POMÓŻCIE MI W WALCE O MOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KORDELLA, 10239 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Dziękujemy serdecznie, rodzice Miłosza.

Przekaż darowiznę

Aby przekazać darowiznę dla Beneficjenta Miłosz Kordella wypełnij formularz podając dane Darczyńcy:

Kwota darowizny

Nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

Darowizna dla Podopiecznego nr rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Tytuł wpłaty: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.