Przejdź do głównej zawartości

Pomóż nam pomagać!

1
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
2
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
86 1600 1286 0003 0031 8642 6151
Pobierz druk przelewu
3
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

Przekazując darowiznę dla Fundacji Avalon, pomagasz rozwijać nasze działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Pomóż nam pomagać!

Dzięki Twojemu wsparciu możemy:

  • rehabilitować osoby z niepełnosprawnościami, pomagając im uzyskać większą sprawność i samodzielność;
  • obalać mity i tabu związane z rodzicielstwem i seksualnością osób z niepełnosprawnościami;
  • rozwijać sport osób z niepełnosprawnościami, który dla wielu z nich jest formą powrotu do aktywności społecznej;
  • przeciwdziałać wykluczeniu i zmieniać społeczne postrzeganie niepełnosprawności w Polsce, prowadzić akcje, kampanie społeczne i działania edukacyjne.

Dziękujemy za każdą darowiznę! Twoja pomoc ma moc!

Na co idą Twoje pieniądze?

Rehabilitacja i usamodzielnianie

Prowadzimy szereg programów i projektów, które mają na celu pomóc osobom z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorym w poprawie jakości ich życia. Rehabilitujemy, udzielamy porad oraz zapraszamy do zajęć aktywizujących.

Zmiana wizerunku społecznego osób z niepełnosprawnością

Podejmujemy działania wizerunkowe, kampanie społeczne oraz wzbudzamy dyskusje w mediach na temat sytuacji osób z niepełnosprawnościami. Chcemy, by byli postrzegani jak zwykli ludzie - normalizujemy niepełnosprawność.

Łączenie światów

Do rozmów i akcji zapraszamy zarówno osoby z, jak i bez doświadczenia niepełnosprawności. Zależy nam na tym, by to przestały być dwie odrębne, nieznające się nawzajem grupy, Wszak żyjemy na tym samym świecie!