Problemy ze zdrowiem Zuzi rozpoczęły się w okolicach pierwszego roku życia. Zauważyliśmy trudności z rozwojem ruchowym, brak mowy, ograniczony kontakt...

Problemy ze zdrowiem Zuzi rozpoczęły się w okolicach pierwszego roku życia. Zauważyliśmy trudności z rozwojem ruchowym, brak mowy, ograniczony kontakt.Po licznych badaniach u córki zdiagnozowano opóźnienie rozwoju psychoruchowego, cechy dysforii. Zuzia nadal jest w trakcie diagnostyki.Aktualnie córka korzysta z rehabilitacji, jest już po dwóch turnusach. Widoczna jest niewielka poprawa, ale nadal córka wymaga systematycznej rehabilitacji. Dlatego prosimy Państwa o pomoc.  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ziomek, 9237 pomagacie nam Państwo w codziennej walce o sprawność córki.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1926

Ulotkę wygenerowano: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!