Witajcie, Zuzia ma 9 lat, jest cudnym, pogodnym dzieckiem. Jej na pozór spokojny świat burzy autyzm. Wyobraź sobie, że Twoją głowę wypełniają głośne dźwięki, ostre światło gryzie Cię w oczy, kolory migotają, atakują Cię tysiące zapachów…

Co wtedy robisz? Uciekasz do świata, w którym jest cicho, bezpiecznie. Takim światem jest dla autystyka jego własny umysł. Autyzm sprawia, że mózg Zuzi funkcjonuje inaczej - nie selekcjonuje bodźców w prawidłowy sposób. Zuzia chodzi do szkoły, ma wspaniałych terapeutów, ale nawet ich wysiłki nie są w stanie wyrwać jej ze skorupy. Dlatego potrzebna jest dodatkowa rehabilitacja.

POMÓŻ ZUZI W WALCE

Przekazując darowizną Fundacji Avalon z dopiskiem Tarkowska, 7842 pomagacie Państwo Zuzi w zmaganiach z autyzmem oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1188

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!