Cześć, nazywam się Zuzia i mam 5 lat. Urodziłam się zdrową dziewczynką i nic nie zapowiadało, że będę musiała zmagać się z wieloma problemami zdrowotnymi.

Choruje na padaczkę samoistną (ogniskowa) (częściowa), przykurcze ścięgien Achillesa, niedomykalność zastawki trójdzielnej i szmery na serduszku, wybiórczość pokarmową, małogłowie, wady wzroku (zez, astygmatyzm, dodatkowe echa w KCSZ), jestem mniejsza niż moim rówieśnicy, ponieważ mam niedobór hormonu wzrostu. Do tego potrzebuje stałej rehabilitacji i opieki terapeutów żebym mogła prawidłowo funkcjonować. Mimo wszystko jestem wesołą, bardzo energiczną i otwartą dziewczynką. Nie bądź obojętny i pomóż mi w walce o moje lepsze jutro.

POMÓŻ ZUZI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNĄ

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KACZMARCZYK, 14780 pomagacie Zuzi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o lepsze jutro.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 552

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!