Zuzia urodziła się w marcu 2017r. Nic nie wskazywało, że córeczka urodzi się mając problem z oddychaniem, wiotkością krtani, porażeniem fałd głosowych (nie płacze, nie wydaje dźwięków), wzmożonym napięciem mięśniowym, brakiem mimiki twarzy... Okazuje się, że Zuzia cierpi na bardzo rzadką chorobę - zespół Moebiusa.

Jedyną szansą dla Zuzi jest systematyczna rehabilitacja, oraz eksperymentalna metoda elektrostymulacji porażonych nerwów. Wszystkie starania dążące do poprawy stanu zdrowia córeczki generują znaczne koszty, którym nie jesteśmy wstanie sprostać. Stad nasze gorąca prośba o wsparcie.

1% dla Zuzi

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Frączkiewicz, 8053 pomagacie Państwo Zuzi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 10231

Ilość pobrań: 31

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!