Zuzia ma 8 lat. W wieku 2,5 przeszła niedokrwienny udar mózgu, który spowodował niedowład prawej części ciała.  Zuzia choruje też na padaczkę i zakrzepicę krwi.  Niewiele mówi. Wymaga stałego leczenia i pomocy wielu specjalistów...

Zuzia ma 8 lat. W wieku 2,5 przeszła niedokrwienny udar mózgu, który spowodował niedowład prawej części ciała.  Zuzia choruje też na padaczkę i zakrzepicę krwi.  Niewiele mówi. Wymaga stałego leczenia i pomocy wielu specjalistów. Nieodzowną częścią naszego życia jest rehabilitacja - tylko dzięki niej Zuzia chodzi. Im większa będzie jej częstotliwość, tym większe są szanse, że w przyszłości będzie bardziej samodzielna.   

POMÓŻ ZUZI WALCZYĆ O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Chlabicz, 8607 wspieracie Państwo Zuzię w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 490

Ilość pobrań: 32

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!