Moi kochani, nazywam się Zosia Wojtasik. Od 1979 roku choruję na stwardnienie rozsiane. W moim przypadku choroba dotknęła kończyny dolne i górnej. Od 2003r. poruszam się na wózku a na terenie mieszkania z ogromną trudnością o kulach i balkoniku.

Z biegiem czasu mam coraz większe trudności w codziennej egzystencji, nie mniej jednak chciałabym dalej kontynuować życie społeczne i rodzinne chociażby tak jak do tej pory oby nie gorzej. Dlatego też zwracam się do wszystkich ludzi, którzy zechcą mi pomóc. Jedynym sposobem na polepszenie mojego stanu zdrowia jest stała rehabilitacja i leczenie szpitalne.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wojtasik, 1463 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Zosia Wojtasik.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 538

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!