Zosia ma 5 lat. Jest radosną, pełną życia ale też lęków i nadwrażliwości dziewczynką. Niestety nie rozwija się prawidłowo, a każda umiejętność musi być starannie wypracowana...

Zosia ma 5 lat. Jest radosną, pełną życia ale też lęków i nadwrażliwości dziewczynką. Niestety nie rozwija się prawidłowo, a każda umiejętność musi być starannie wypracowana. Upośledzenie umysłowe oraz brak pełnej sprawności ruchowej sprawiły, że od 3 miesiąca życia musi być nieustannie rehabilitowana. Zosi potrzebne jest stałe wsparcie licznych terapeutów - fizjoterapeuty, terapeuty Integracji Sensorycznej, logopedy, pedagoga, psychiatry. Bardzo pomagają jej również zajęcia hipoterapii oraz basen. Będziemy wdzięczni za Państwa wsparcie, które pomoże nam zapewnić jej jak najlepsze warunki do dalszego rozwoju, tak aby w przyszłości była w miarę możliwości samodzielna i aby mogła bez ograniczeń, które ma teraz bawić się z rówieśnikami.   Ewa i Karol Soczewka, rodzice Zosi

POMÓŻ ZOSI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Soczewka, 8239 pomagacie Państwo Zosi w walce o sprawność oraz w codziennych zmaganiach.

Ewa i Karol Soczewka, rodzice Zosi


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 453

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!