Na imię mi Zosia – jestem dzielną Królewną Śmieszką! Choć mam dopiero 5 lat, każdego dnia dzielnie walczę o swoją samodzielność – mam sporo przeszkód do pokonania: genetyczną wadę wzroku, słuchu, narządu ruchu i równowagi oraz dróg oddechowych.

Moje dzieciństwo nie jest tak beztroskie, jak chcieliby tego moi Rodzice – codziennie napotykam na trudności, jednak nie poddaję się: wytrwale współpracuję z lekarzami, rehabilitantami i terapeutami w walce, której stawką jest moje zdrowie. Dzięki Twojej pomocy mogę brać udział w kosztownych turnusach rehabilitacyjnych oraz terapiach stacjonarnych – ciężko pracuję, żeby dogonić rówieśników! Z całego serca dziękuję, że pomagasz mi podołać wymaganiom codzienności wypełnionej różnego rodzaju leczeniem i rehabilitacją.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SIDOR,6692 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3701

Ilość pobrań: 33

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!