U naszej Zosi tuż po jej piątych urodzinach został zdiagnozowany złośliwy nowotwór mózgu. Po wycięciu guza okazało się że jest to  medulloblastoma - najwyższy stopień złośliwości (WHO G4)...

U naszej Zosi tuż po jej piątych urodzinach został zdiagnozowany złośliwy nowotwór mózgu. Po wycięciu guza okazało się że jest to  medulloblastoma - najwyższy stopień złośliwości (WHO G4).Zosia po operacji  nie mówiła, nie chodziła i nie otwierała oczu. Mimo ciężkiego stanu, prawie natychmiast, konieczne było rozpoczęcie agresywnej chemioterapii. Przed nami wyczerpująca, wielotygodniowa radioterapia a następnie rok kolejnych chemii.Leczenie  wywołuje nieodwracalne zmiany w  organizmie, łącznie z uszkodzeniami neurologicznymi, niedowładami, utratą słuchu i powikłaniami hormonalnymi. Dzięki intensywnej rehabilitacji stan Zosi poprawia się, ale równolegle bardzo boleśnie odczuwamy skutki kolejnych sesji chemioterapii, które z czasem będą się wzmagały.W  chwili obecnej Zosia wymaga  dwudziestoczterogodzinnej uwagi i ciągłej opieki onkologa, neurologa, psychologa, logopedy i fizjoterapeuty.  Przekazując darowiznę lub 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Paszkowska, 6834 pomagacie Państwo Zosi w walce z chorobą i powrocie do normalnego życia.

WSPOMÓŻ ZOSIĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując darowiznę lub 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Paszkowska, 6834 pomagacie Państwo Zosi w walce z chorobą i powrocie do normalnego życia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 797

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!