Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zofia Paszkowska

U naszej Zosi tuż po jej piątych urodzinach został zdiagnozowany złośliwy nowotwór mózgu. Po wycięciu guza okazało się że jest to  medulloblastoma - najwyższy stopień złośliwości (WHO G4)...

U naszej Zosi tuż po jej piątych urodzinach został zdiagnozowany złośliwy nowotwór mózgu. Po wycięciu guza okazało się że jest to  medulloblastoma - najwyższy stopień złośliwości (WHO G4).Zosia po operacji  nie mówiła, nie chodziła i nie otwierała oczu. Mimo ciężkiego stanu, prawie natychmiast, konieczne było rozpoczęcie agresywnej chemioterapii. Przed nami wyczerpująca, wielotygodniowa radioterapia a następnie rok kolejnych chemii.Leczenie  wywołuje nieodwracalne zmiany w  organizmie, łącznie z uszkodzeniami neurologicznymi, niedowładami, utratą słuchu i powikłaniami hormonalnymi. Dzięki intensywnej rehabilitacji stan Zosi poprawia się, ale równolegle bardzo boleśnie odczuwamy skutki kolejnych sesji chemioterapii, które z czasem będą się wzmagały.W  chwili obecnej Zosia wymaga  dwudziestoczterogodzinnej uwagi i ciągłej opieki onkologa, neurologa, psychologa, logopedy i fizjoterapeuty.  Przekazując darowiznę lub 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Paszkowska, 6834 pomagacie Państwo Zosi w walce z chorobą i powrocie do normalnego życia.

WSPOMÓŻ ZOSIĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując darowiznę lub 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Paszkowska, 6834 pomagacie Państwo Zosi w walce z chorobą i powrocie do normalnego życia.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 691
Ulotkę wygenerowano: 23
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>