Nazywam się Zosia. Od urodzenia choruję na nieuleczalną chorobę, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni SMA1. Jest to choroba genetyczna, powodująca zanik mięśni, odpowiedzialnych za oddychanie, przełykanie i ruch.

Dostałam szanse na ''nowe życie" i od ponad dwóch lat uczestniczę w badaniu klinicznym nowego leku na SMA. Jednak samo leczenie nie przyniosłoby rezultatów, gdyby nie ciężka, codzienna i kosztowna rehabilitacja oddechowa i ruchowa. Specjalistyczny sprzęt medyczny i ortopedyczny oraz konsultacje lekarskie. Z całego serca chciałabym podziękować za dotychczasową pomoc i jednocześnie prosić, abyście pamiętali o mnie w tym roku.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem MALICHA, 9812 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 10923

Ilość pobrań: 43

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!