Szanowni Państwo! Nazywam się Zofia Krzywdzińska. Od wielu lat choruję na stwardnienie rozsiane. Istotą procesu chorobowego jest wielomiejscowe (rozsiane) nieodwracalne uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego...

Szanowni Państwo! Nazywam się Zofia Krzywdzińska. Od wielu lat choruję na stwardnienie rozsiane. Istotą procesu chorobowego jest wielomiejscowe (rozsiane) nieodwracalne uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. W związku z osłabieniem rąk, nóg oraz zaburzeniami równowagi obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim. SM jest chorobą przewlekłą i nieuleczalną.W celu złagodzenia niszczącego działania choroby wskazana jest rehabilitacja oraz przyjmowanie leków objawowych. Koszty rehabilitacji są dość wysokie tym bardziej, że zajęcia powinny odbywać się w domu z uwagi na moje trudności w poruszaniu się. Oprócz stwardnienia wykryto u mnie złośliwego raka piersi jestem po amputacji piersi, wyniszczającej chemioterapii i naświetleniach.Mimo choroby walczę o to, by każdy kolejny dzień nie był gorszy od poprzedniego.  Z góry dziękuję za pomoc.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Krzywdzińska, 6885 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 372

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!