Cześć!  Mam SM - ale nie chcę, aby to SM miało mnie...

Cześć!  Mam SM - ale nie chcę, aby to SM miało mnie!SM (stwardnienie rozsiane) - to choroba autoimmunologiczna, na którą jeszcze nikt nie znalazł lekarstwa.Od kilku lat prowadzę,  coraz mniej wyrównaną walkę z chorobą, która coraz bardziej upośledza moje nogi i istotnie utrudnia codzienne funkcjonowanie. Jeszcze 2 lata temu przejechanie 60 km na rowerze było niewielkim wyzwaniem, dzisiaj pokonanie 100m to wyczyn na poziomie maratonu.Koszty rehabilitacji, sprzętu, dostosowania domowych urządzeń, likwidacja schodów, już dawno przekroczyły możliwości domowego budżetu.Nie chcę się poddać i aby dłużej, i mocniej walczyć potrzebna jest mi Wasza pomoc.Bardzo dziękuję! 

WSPOMÓŻ MNIE W NIERÓWNEJ WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kowalczyk, 8288 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 506

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!