Nazywam się Zosia. Przyszłam na świat jako wcześniak, obciążona Zespołem Downa. Wiele codziennych czynności sprawia mi kłopoty, które zanikają, gdy jestem rehabilitowana...

Nazywam się Zosia. Przyszłam na świat jako wcześniak, obciążona Zespołem Downa. Wiele codziennych czynności sprawia mi kłopoty, które zanikają, gdy jestem rehabilitowana. Wymagam opieki kardiologa, endokrynologa, neurologopedy i neurologa.   Twój 1 % przekazany na mnie pokryje koszty dodatkowych rehabilitacji i leków, które są mi niezbędne do mojego prawidłowego rozwoju oraz ułatwi mi codzienne funkcjonowanie.   Liczę na Ciebie!          

POMÓŻ MI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kochanek, 5800 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 344

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!