Nazywam się Zosia Fircowicz, mam 12 lat. W październiku 2020 roku wykryto u mnie złośliwego guza lewej kości łonowej, kulszowej i biodrowej - mięsak Ewinga.

Obecnie leczę się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Przeszłam 6 ciężkich cykli chemioterapii przedoperacyjnej, ale czekają mnie jeszcze: zabieg operacyjny wycięcia guza, radioterapia, chemioterapia pooperacyjna oraz intensywana rehabilitacja. To bardzo długa i trudna droga, która wiąże się z ogromnymi kosztami. Częste pobyty w szpitalu, badania, zabiegi, konsultacje to moja normalność, ale i ciągła walka z nowotworem. Chciałabym odzyskać zdrowie i zapomnieć o chorobie. Wierzę, że dobro powraca, dlatego zwracam się do wszystkich, którzy chcieliby mi pomóc i wesprzeć proces leczenia, z serdeczną prośbą o przekazanie darowizny lub 1% z podatku przy rozliczaniu PIT.

Przekazując dowolną kwotę lub 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem FIRCOWICZ, 14598 wspomagacie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie. Z całego serca dziękuję :)


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 129

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!