"Ludzie są jak witraże. Lśnią i błyszczą, gdy słońce roztacza swój blask, lecz gdy zapada mrok ich prawdziwe piękno ujawnia się jedynie, gdy iskrzy w nich wewnętrzne światło." A. Kübler¬Ross

W marcu 2019 minie rok, tamten dzień jednak pamiętamy, jakby to było wczoraj. Tego dnia wieczorem, już po przyjęciu na oddział neurochirurgii, Zosieńka uściskała nas mówiąc “Kocham Was bardzo”. Słowa te zabrałyśmy ze sobą, odtwarzałyśmy przez kolejne miesiące czekając, aż usłyszymy je ponownie. Nadal czekamy. Każdego dnia i nocy walczymy i nie poddamy się, lecz do walki zwłaszcza tak ciężkiej jak rekonwalescencja po operacji guza mózgu, potrzebne są środki. Twoja pomoc jest nieoceniona.

POMÓŻ ZOSI W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Błaszczak, 9996 pomagasz Zosieńce Błaszczak (d. Sarnecka) w powrocie do zdrowia i codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1122

Ulotkę wygenerowano: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!