Jestem Zenek mam 54 lata. 8 kwietnia 2019 r. przeszedłem udar krwotoczny. Walczyłem o życie, przeszedłem rehabilitację w prywatnym ośrodku.

Nie poddaję się od dwóch lat walczę w domu oraz na rehabilitacjach w ośrodkach stacjonarnych. Rehabilitanci, logopedzi i wielu innych specjalistów wspomaga mnie w walce o zdrowie, sprawność fizyczną i powrót do mowy. Efekty tej ciężkiej pracy są widoczne: samodzielnie oddycham, samodzielnie jem, siadam przy niewielkiej pomocy, nauczyłem się obsługi wózka elektrycznego co daje mi niewielką samodzielność. Ostatnio przeszedłem 5 kroków przy wsparciu, był to wysiłek nie do opisania, ale motywacja ogromna. Mowa powolutku powraca pojedyncze słowa, wypowiadam proste zdania. Jednak dalszym ciągu potrzebuję intensywnej rehabilitacji i zajęć logopedycznych.

Proszę o pomoc i wsparcie finansowe na dalsze leczenie i rehabilitację.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZIÓŁKOWSKI, 12403 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie. Dziękuję, Zenek z Rodziną.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 429

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!