Jestem kolarzem, (nie)pełnosprawnym członkiem kadry narodowej reprezentującym Polskę w zawodach szosowych i torowych w ramach para-kolarskich Mistrzostw Świata, Pucharów Świata a także Europy.

W 1997 roku miałem wypadek samochodowy. Skutek tamtego wypadku do dziś trwa - moje leczenie i rehabilitacja. Dawno przestałem już liczyć miesiące, które spędziłem na oddziałach neurochirurgii i rehabilitacji gdzie z pomocą personelu pracowałem nad sobą, aby móc samodzielnie funkcjonować. Dziś dzięki inżynierom, lekarzom i fizjoterapeutom, dzięki postępowi medycyny i zastosowanemu leczeniu mogę poruszać się samodzielnie i co najważniejsze jeździć rowerem co łączy rehabilitację z pasją! Moją odskocznią od bólu i choroby jest kolarstwo. Regularnie trenuję, startuję i walczę w maratonach oraz zawodach - zarówno ze zdrowymi, jak i niepełnosprawnymi zawodnikami.

Gdy wskazano mi szansę na udział w kwalifikacji do Paraolimpiady w Tokio w roku 2020 postanowiłem, iż będę trenował i walczył, aby móc rywalizować tam o medal.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MACIEJEWSKI, 9788 wpieracie moje codzienne zmagania i realizację pasji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 575

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!