Zbyś ma 4 lata, do czasu diagnozy był pełnym energii przedszkolakiem, chciał uczęszczać na zajęcia, lubił ludzi i ruch. 30.10.2020r. przyszła diagnoza ostra białaczka limfoblastyczna, podtyp B- common. Cały świat wywrócił się do góry nogami.

Koniec przedszkola, spotkań i zabaw z dziećmi. Nowy świat to szpital i krótkie, wyczekiwane przepustki w domu. Leczenie Zbysia jest bardzo kosztowne, chemioterapia ma skutki uboczne u Zbysia najbardziej cierpi wątroba i buzia w której tworzą się bardzo bolesne afty. Leczenie w pandemii dodatkowo ogranicza funkcjonowanie i generuje dodatkowe koszty. Każdy pobyt w domu to leki które musimy sami kupić. Nawet do szpitala musimy zabierać część swoich leków, specjalnych kosmetyków. Czas leczenia to ok 2 lata, my jesteśmy na początku drogi do zdrowia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOSTKA, 14063 wspierasz codzienne funkcjonowanie Zbyśa.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 358

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!