Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Cześć! Nazywam się Lisa, mam 26 lat, jestem mamą małego Jeremiasza i żoną wspaniałego męża; uwielbiam uczyć dzieci angielskiego, śpiewać, kocham sport i zdrowy ruch! W 2014 r. stałam się ofiarą wypadku komunikacyjnego, który dzięki Bogu przeżyłam, ale niestety ze sprawnością stawów kończyn dolnych borykam się do tej pory nieustannie.

Niedługo czeka mnie operacja, która da nadzieję, że kości jeszcze trochę odżyją i będą w miarę funkcjonować i posłużą mi jak najdłużej, by odroczyć endoprotezy. Później czekają mnie: kontrolne badania RM, RTG, metabolizm kostny, długa rehabilitacja i proces regeneracji stawu przez co najmniej 2 lata. Operacje, rehabilitacja oraz leczenie są bardzo kosztowne, niestety moją rodzina nie jest w stanie zapewnić takiej kwoty, dlatego Twoje wsparcie jest dla mnie tak cenne!

Jestem wdzięczna Bogu w głębi serca za każdą złotówkę wsparcia, każdą dobrą myśl i słowa które podnoszą na Duchu i nie dają się załamać i poddać!

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KRZYŻANOWSKA, 7997 pomagacie mi w walce o sprawność i wspieracie mnie w codziennym życiu.


Odsłony: 913

Ilość pobrań: 38

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!