Nazywam się Wojtek Kłosiński, mam 49 lat. W 2001 roku, podczas niefortunnego skoku do wody, uległem wypadkowi w wyniku czego mam złamany kręgosłup w odcinku szyjnym na wysokości C6 z uszkodzeniem rdzenia kręgowego.

Jestem sparaliżowany od klatki piersiowej w dół i poruszam się na wózku inwalidzkim. Mam dwójkę dzieci córkę Paulinę i syna Sebastiana. Moja żona Arleta jest z zawodu pielęgniarką. Sprzęt rehabilitacyjny, obozy i turnusy oraz codzienna opieka rehabilitacyjna są bardzo drogie. Bez nich nie mam szans na poprawę sprawności fizycznej i powrót do samodzielnego życia. Dziś chcę przywrócić sobie poczucie własnej godności, wiarę w siebie oraz możliwość normalnego życia. Dlatego proszę Państwa o wsparcie finansowe.

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KŁOSIŃSKI, 1109 pomagacie mi Państwo w powrocie do sprawności oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1164

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!