Nazywam się Wojtek i mam 42 lata. W roku 2020 doznałem poważnego udaru mózgu, który spowodował paraliż lewej strony mojego ciała.

Konieczna jest specjalistyczna rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna. Mam na utrzymaniu dwoje dzieci, dlatego z całych sił walczę o powrót do sprawności fizycznej, która umożliwi mi wykonywanie pracy zawodowej. Cały okres ubiegłego roku to walka o uruchomienie kończyn, abym mógł być niezależnym od innych. Bez niezbędnej rehabilitacji niestety nie będzie to możliwe. Ciężko jest prosić, jeśli człowiek całe życie radził sobie sam z kłopotami. Teraz jestem zdany na ludzi dobrej woli, dlatego bardzo proszę o wsparcie, bo dzięki niemu będę mógł kontynuować rehabilitację.

Proszę nie pozwól stracić mi nadziei.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jaworski, 14143 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach. Z całego serca dziękuję, Wojtek.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 47

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!