Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wojciech Jaroszewicz

Mam na imię Wojtek. Od 7 lat moje życie przeistoczyło się w nierówną walkę  z nieznanym przeciwnikiem o zdrowie i samodzielność. 5 lat szukania diagnozy z...

Mam na imię Wojtek. Od 7 lat moje życie przeistoczyło się w nierówną walkę  z nieznanym przeciwnikiem o zdrowie i samodzielność. 5 lat szukania diagnozy z błędnym rozpoznaniem stwardnienia rozsianego i brak leczenia doprowadziły do tego, że obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim. Od ponad dwóch lat znam przeciwnika - jest to neuroborelioza. Późna i rozsiana forma, która skutecznie chce mnie uniepełnosprawnić. Mały podstępny kleszcz okazał się wielkim problemem. Obecnie jestem w trakcie leczenia  m.in. metodą ILADS – nierefundowaną w Polsce, która polega na przyjmowaniu kilku skojarzonych antybiotyków oraz różnego rodzaju suplementów osłonowych i odpornościowych, głównie sprowadzanych z USA. Do tego dochodzi codzienna rehabilitacja w warunkach domowych, która może zdziałać cuda, pod warunkiem, że będzie systematyczna i ciągła. Łączny koszt miesięczny leczenia i rehabilitacji to ponad 2 tysiące złotych.Będę bardzo wdzięczny za przekazanie 1% podatku lub darowizny na konto Fundacji AVALON z dopiskiem Jaroszewicz, 3676. Twój 1% to dla mnie 1% więcej szansy na wygranie walki o zdrowie i samodzielność. 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Będę bardzo wdzięczny za przekazanie 1% podatku lub darowizny na konto Fundacji AVALON z dopiskiem Jaroszewicz, 3676. Twój 1% to dla mnie 1% więcej szansy na wygranie walki o zdrowie i samodzielność. 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 930
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>