Cześć, jestem Wojtuś Górnicki. Urodziłem się 22 lipca 2016r. Za raz po urodzeniu zdiagnozowano u mnie długoodcinkową atrezje przełyku oraz odbytu...

Cześć, jestem Wojtuś Górnicki. Urodziłem się 22 lipca 2016r. Za raz po urodzeniu zdiagnozowano u mnie długoodcinkową atrezje przełyku oraz odbytu. W wyniku czego już w pierwszej dobie po urodzeniu byłem poddany operacji ratującej moje życie.Mając zaledwie 1,5 roku mam za sobą 3 poważne operacje i blisko 40 zabiegów w pełnym znieczuleniu. Przede mną jeszcze długie leczenie oraz rehabilitacja, po których mam szanse żyć w przyszłości jak moi rówieśnicy. Wszystko to niestety wiąże się z kosztami. Dlatego też bardzo liczę na Państwa pomoc.  Za wszelką dobroć z góry dziękuję.Wojtuś

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Górnicki, 9289 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Za wszelką dobroć z góry dziękuję.Wojtuś


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 338

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!