Wojtuś urodził się we wrześniu 2018 roku z zespołem Goldenhara. W dniu swoich narodzin rozpoczął długą i niełatwą drogę do zdrowia. Choroba uwidoczniła się u niego przez znaczne nieprawidłowości w obrębie twarzoczaszki (m.in. duże braki w budowie żuchwy, brak stawu skroniowo-żuchwowego, brak lewego uszka, problemy z oczkami) oraz w układzie moczowym.

Z tego względu niezbędna jest długoletnia, wielospecjalistyczna opieka nad jego zdrowiem. Każde wsparcie w ramach jednego procenta podatku czy darowizny jest dla nas na wagę złota.

POMÓŻMY MAŁEMU WOJOWNIKOWI W WALCE O LEPSZE JUTRO

Każde wsparcie z Państwa strony pomoże nam w zapewnieniu Wojtusiowi większych możliwości związanych z leczeniem, rehabilitacją i wspomaganiem jego rozwoju. Przekaż 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BORKOWSKI, 10952.

Rodzice


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 917

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!