Nasz syn ma obecnie 7 lat. Urodził się 05.11.2010 i dostał 10 w skali Apgar. Bardzo szybko okazało się, że nie jest zdrowy...

Nasz syn ma obecnie 7 lat. Urodził się 05.11.2010 i dostał 10 w skali Apgar. Bardzo szybko okazało się, że nie jest zdrowy. Stwierdzono u niego padaczkę. Jest leczony farmakologicznie oraz jest pod stałą kontrolą neurologa. W miarę upływu czasu zdiagnozowano u niego również zaburzenia psychiczne oraz astmę. Jest pod stałą opieką specjalistyczną. Wymaga stałej, nieprzerwanej asysty jednego z rodziców. Chodzi do normalnej szkoły gdzie z powodu autyzmu i opóźnienia rozwoju ma przyznanego asystenta. Wojtek ze względu na treść opinii psychologiczno-pedagogicznych uczęszcza na trapię zaburzeń sensorycznych. Mimo wszelkich przeciwności staramy się zapewnić mu wszystko to czego oczekuje. Potrzebujemy dodatkowych środków by pomóc naszemu dziecku w procesie terapeutycznym. Prosimy o pomoc dla naszego syna. Z góry dziękujemy.

WSPOMÓŻ WOJTKA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Abłaczyński, 6499 pomagacie nam Państwo w codziennych zmaganiach.

Z góry dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 503

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!