Mam na imię Włodzimierz i lubię „wyjść do ludzi”, podobno jestem gadułą. Od 2015 roku, w wyniku udaru krwotocznego, zmagam się ze znacznym niedowładem lewostronnym i potrzebuję opieki 24/7.

Dzięki intensywnej rehabilitacji zaraz po udarze, jej kontynuacji, oraz przeprowadzce do dostosowanego mieszkania, żyliśmy z żona Basią w miarę samodzielnie i szczęśliwie. Basia, mimo iż sama nie była okazem zdrowia, dzielnie się mną opiekowała. Jednakże, w listopadzie 2019 jej stan zdrowia znacznie się pogorszył. Rehabilitacja przynosi efekty - z osoby leżącej jestem siedzący, z pomocą drugiej osoby przesiądę się n.p. z łóżka na wózek, z wózka na toaletę, a to już wiele.

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MUZYKA, 12458 pomagają nam Państwo w codziennym funkcjonowaniu i rehabilitacji.

Z góry dziękuję za pomoc, Włodzimierz z żoną.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1177

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!