Nazywam się Witold Szukała, mam 51 lat. W listopadzie 2018 r. uległem poważnemu wypadkowi rowerowemu, w wyniku którego doznałem urazu wielonarządowego.

Złamałem kręgosłup w odcinku piersiowym oraz całkowicie uszkodzony został rdzeń kręgowy. To sprawiło, że jestem sparaliżowany i nie czuję nic od piersi w dół. Jestem osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji. Czeka mnie życie na wózku inwalidzkim. Staram się przystosować do nowego życia i cieszyć każdym dniem. Potrzebuję nieustannej rehabilitacji, leków, środków pielęgnacyjnych i opatrunkowych oraz specjalistycznego sprzętu wspomagającego rehabilitację i moje codzienne życie.

ŻYJĘ NADZIEJĄ, ŻE KIEDYŚ UDA MI SIĘ WSTAĆ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Szukała, 10382 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję za każdą okazaną pomoc.

Dziękuję za każdą okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 559

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!