Mam na imię Wioleta, studiuję psychologię stosowaną na UJ w Krakowie i pracuję w krakowskiej Fundacji Hipoterapia Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych jako marketing manager...

Mam na imię Wioleta, studiuję psychologię stosowaną na UJ w Krakowie i pracuję w krakowskiej Fundacji Hipoterapia Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych jako marketing manager. Od urodzenia zmagam się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA typ III), ale niepełnosprawność nie przeszkadza mi w spełnianiu marzeń i aktywnym życiu.  W 2015 roku zostałam LadyD Małopolski, a latem 2016 roku byłam finalistką wyborów Miss Polski na Wózku.Czasem mam w głowie burzę – jak piorunami ciskam wtedy pokładami dobrej energii. Nie lubię marnować czasu na zamartwianie się i jestem otwarta na to, co przynosi mi los. Chociaż często życie podkłada mi kłody pod koła, ja się nie poddaję i z uśmiechem je pokonuję. Mam totalnego bzika na punkcie butów, a w szczególności szpilek – często powtarzam, że jestem do nich stworzona bo nie muszę w nich biegać. Pozytywnie zakręcona i wiecznie uśmiechnięta. Przekazując darowiznę lub 1% można wesprzeć moją rehabilitację oraz zakup aktywnego wózka, a także pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu.

Fundacji AVALON z dopiskiem Więckowska, 7113

Przekazując darowiznę lub 1% Fundacji AVALON z dopiskiem Więckowska, 7113 można wesprzeć moją rehabilitację oraz zakup aktywnego wózka, a także pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 848

Ilość pobrań: 32

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!