Wiktoria to bardzo mądra dziewczynka, która urodziła się z hipotrofią i podwichnieciem soczewek. Przeszła operację ich usunięcia i czeka na przeszczep. Przeszła liczne bezdechy afektywne; dodatkowo zmaga się z wadą kości szczękowej - progenią oraz "kurzą" klatką piersiową - co wymaga specjalistycznej ortezy tułowia na kifozę piersiową.

Obecnie potwierdził się najgorszy scenariusz - zespól Marfana (genetyczna wada tkanki łącznej), co wymaga stałych rehabilitacji z zakresu kinezyterapi, tyflopedagogiki i integracji sensorycznej, a także licznych konsultacji kardiologicznych. Pomimo tego Wiktoria dobrze radzi sobie w otoczeniu rówieśników i stawia czoła walce z chorobą. Pragnąc utrzymać ją w jak najlepszym zdrowiu i stałym rozwoju prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie. Dobro wraca.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŻYLEWICZ,12759 wspieracie Państwo Wiktorię w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 196

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!