Wiktoria urodziła się 18.08.2016 r z wadą wrodzoną- rozszczep kręgosłupa z zakotwiczonym rdzeniem kręgowym, stopami końsko-szpotawymi, dysplazją stawu biodrowego.

Jest w pełni dobrze rozwijającą się umysłowo dziewczynką. Przeszła już operację odkotwiczenia rdzenia i usunięcia płynu mózgowo-rdzeniowego z przepukliny miedzykręgowej. Niestety, z niepowodzeniem. Jednak Wiktoria nie poddaje się i dzielnie ćwiczy na rehabilitacjach. Tylko dzięki nim i specjalnemu sprzętowi będzie mogła sama chodzić. Niestety, prawidłowy rozwój Wikusi wiąże się z ogromnymi kosztami. Prosimy wszystkich ludzi o dobrych sercach, by wsparli naszą córkę w jej zmaganiach.

POMÓŻ WIKTORII W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Wróbel, 10303 pomagacie Państwo w rehabilitacji oraz codziennym funkcjonowaniu Wiktorii.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 317

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!