Wiktoria urodziła się w 12.2015 zdrowa jak jej siostra bliźniaczka, w wieku 16 miesięcy u Wiktorii nastąpił regres w rozwoju, przestała chodzić, siedzieć. Zdiagnozowano rzadką wadę genetyczną zespół Aicardiego-Goutieresa (AGSTyp2) co objawia się uszkodzeniem mieliny w mózgu, encefalopatią, osłabieniem mięśni i obniżeniem napięcia.

Potrzebne są środki finansowe, na codzienną rehabilitację, terapie hiperbaryczne, logopedyczne, sprzęt ortopedyczny, koszty leczenia i turnusy. Wiktoria jest objęta leczeniem w szpitalu CHOP w Filadelfii. Prosimy o wsparcie, żeby usprawnić naszą córeczkę, aby mogła odzyskać chociaż część funkcji i się usamodzielnić.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pawłowska, 8049 pomagacie Państwo Wiktorii w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1208

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!