Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wiktoria Panuś

Cześć, nazywam się Wiktoria, urodziłam się 08.11.2012 r. Od 7 tygodnia zmagam się z licznymi chorobami min. dziecięcym zespołem okresowym, zaburzeniami nieprorozwojowymi, osłabieniem napięcia posturalnego...

Cześć, nazywam się Wiktoria, urodziłam się 08.11.2012 r. Od 7 tygodnia zmagam się z licznymi chorobami min. dziecięcym zespołem okresowym, zaburzeniami neurorozwojowymi, osłabieniem napięcia posturalnego. Ze względu na zaburzenia mowy oraz zburzenia sensoryczne mam deficyty w rozwoju społecznym, mierzę się również z labilnością emocjonalną. Od wczesnego dzieciństwa towarzyszą mi wymioty, dodatkowo w okresie pomiędzy napadami wymiotów pojawiał się dodatkowo kręcz szyi – moja głowa ustawiała się do lewego ramienia na okres ok 10 dni. Podczas wymiotów jestem blada, ospała, mam światłowstręt i dźwiękowstręt, nic nie jem i nic nie piję nie potrafię, bo wszystko zwracam.Rozwijam się wolniej niż moi rówieśnicy, ale ciągle robię postępy. Zaczęłam chodzić dopiero w wieku 22 miesięcy, przy czym bardzo chwiejnie i niestabilnie. Obecnie mój chód jest już nieco pewniejszy, ale nadal jestem kolizyjna. Dopiero niedawno zaczęłam mówić, ale ciągle zasób moich słów jest ubogi, przez co mam problemy z wyrażaniem swoich emocji. Jestem pod stałą opieką wielu specjalistów, prawie codziennie jestem rehabilitowana, mam zajęcia z integracji sensorycznej, oraz logopedyczne. Ponadto, chodzę na zajęcia z oligofrenopedagogiem, zajęcia rozwojowe z pedagogiem i psychologiem, uczęszczam na zajęcia grupowe z psychologiem i zajęcia z fizjoterapeutą oraz chcę znów wrócić na zajęcia z hipoterapii:-) 

Pomóż mi w codziennych rehabilitacjach

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Panuś, 9766 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Za wszelką pomoc Bóg Zapłać

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1093
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>